Bracia Europejczycy! Przyjaciele …

Popatrz pan, panie Adam, jak nam kraj, kurde, w trzy lata zeszmaciał. Panie, a już te pisy to takie ciule załgane się porobiły…  Co trzeba, panie, mieć pod sufitem, żeby wykombinować że Polacy uwierzą im, że nagle one Unię Europejską  tak pokochali jak siostrę, jak matkę, jak  żonę, jak ojca i syna  naraz i osobno, ten tego?

A pamiętasz pan, panie sąsiad, jak przed paru laty prezes ichni, z szacunkiem całym umiłowany, chciał, kurna, prezydentem zostać? Panie kochany, pamiętasz pan, co on wtenczas wygadywał? Jaki to on był miły, jaki wyrozumiały – Gierka chwalił, Oleksego, panie, prawie po łapkach cmokał, braciom Rosjanom cukrzył. Cud, miód, ultramaryna – panie tego.

Panie, a jak on już te wybory przerżnął, jak prezydentura poszła mu się chrzanić … pamiętasz pan?

Nawet nie ukrywał, że krew go żywa zalała. Cały sztab wyborczy, z tej żałości, na zieloną trawkę spuścił. I dopiero kiedy mu Macierewicz, panie tego, usłużnie pod krótkie nóżki trumnę brata podstawił, to się w swoim przywództwie na nowo odnalazł. Na trumnę ochoczo, jak ten Napoleon na konia, okrakiem wlazł, ostrogi spiął. Świat, kurna, cały o własne grzechy oskarżył i nową wojnę zimną rozpoczął – na III Rzeczpospolitą , na Unię Europejską i oczywiście na Rosję całym impetem najechał – pamiętasz pan ?

A w przyszłym roku, wspomnisz pan moje słowa, panie sąsiad ten tego, pan prezes, z szacunkiem umiłowany, tenże sam numer odcyndoli. Brukselę to on na zabój kochać teraz będzie, ba, nawet Tuska na chwilę zapomni zaczepiać, Pawłowicz i Macierewicza w stajenki poutyka – Jarosław Pierwszy Unijny, kurna jego z łaski gać.

A jak już, panie sąsiad, wybory unijne on przerżnie, a przerżnie je jak dwa i dwa to tera pięć – to nowa wojna jak nic nam mocno zagraża. Bo że on mściwy okrutnie, to pan wiesz, a że on jeszcze narzędzia wojenne całego państwa, można rzec, na własność posiada – uuuu

Ale nie bój pan, kurna, żaby, chociaż prezes i te jego pisy, wojsko, policję, prokuraturę, skarbówkę, kasę, telewizję, gazety, kościoły mają, to i tak z Wisłą jak ta brudna, za przeproszeniem, kra na wiosnę do morza spłyną.

Bo, panie Adam, każda rzecz na tym padole swój dobry czas posiada. Kaczyński też go miał… i spartolił. Spartolił, panie tego, nie raz, nie dwa, ale dotąd jakimś psim swędem zawsze na wierzch wypływał. Tym razem już nie wypłynie, koledzy mu panie nie pozwolą, ten tego. Zauważ pan, że im więcej pan Prezes, z szacunkiem umiłowany, ględzi, im częściej z bunkra wyłazi… tym bardziej mu się sznureczki motają, tym bardziej żółwie mu narowieją.

Panie sąsiad, toż on prezes przez trzy lata w tym pisie takie nieprzebrane mrowie łajdactwa i pazerności w jednym kojcu zgromadził, co Polska jeszcze na raz na oczy nie widziała. Ażeby to tałatajstwo tylko pazerne było, ale nie – ślepe jakieś toto – więcej niż na dwa kroki przed sobą nie widzą, o własne nogi się przewracają i drą się przy tym przeokropnie, panie, aż uszy więdną.

Panie sąsiad, wspomnisz pan, kurna, moje słowa, za rok po tych, panie, za przeproszeniem, dziadowskich rządach tylko popsute powietrze do przewietrzenia zostanie, ten tego.

Adam Czejgis.

Please follow and like us:
error

6 thoughts on “Bracia Europejczycy! Przyjaciele …

  • Thanks for another fantastic post. The place else may anyone get that kind of info in such an ideal way of writing? I’ve a presentation next week, and I am on the look for such info.

  • Admiring the time and energy you put into your website and detailed information you present. It’s good to come across a blog every once in a while that isn’t the same old rehashed material. Great read! I’ve bookmarked your site and I’m including your RSS feeds to my Google account.

  • Hi there! It looks as though we both have a interest for the same thing. Your blog, “%BLOGTITLE%” and mine are very similar. Have you ever considered authoring a guest write-up for a related website? It is sure to help gain publicity to your blog (my website recieves a lot of traffic). If you happen to be interested, email me at: %EMAIL%. Thanks

  • Hey there! This post couldn’t be written any better! Reading through this post reminds me of my good old room mate! He always kept talking about this. I will forward this post to him. Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!

  • Hey. I was thinking about adding a backlink back to your site since both of our web sites are based mostly around the same topic. Would you prefer I link to you using your website address: %BLOGURL% or blog title: %BLOGTITLE%. Please let me know at your earliest convenience. Kudos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *