Co nam obiecał Kaczyński?

Jarosław Kaczyński, już otwartym tekstem, przyznał, co po wyborach czeka całą opozycję, a także dziennikarzy, artystów, naukowców, urzędników, nauczycieli, lekarzy i wszystkich innych Polaków o poglądach politycznych odmiennych od pisowskich.

Kaczyński i spółka, to ma być ta władza, która będzie nas piętnować! To ci sami, którzy nagminnie łamiąc prawo, nie dotrzymując słowa, za nic mający wszystkie zasady, będą nas autorytarnie osądzać, skazywać i egzekwować karę.

Czy tylko wszczepią nam czipy, czy wypalą piętna na czole, czy postawią w dybach na rynkach? Wypędzą, wsadzą, zlikwidują? Kaczyński nie powiedział. Powie… po wyborach.

Będzie nas piętnować władza z kijem i sakiewką w rękach, z Bogiem i z Kościołem na ustach na przemian z antychrześcijańską i antykatolicką nienawiścią i pogardą dla ludzi. Kaczyński, człowiek, który to, że się kogoś oszuka, wykpi i opluje, uczynił cnotą i powodem do dumy, będzie wraz ze zgrają bezczelnych i bezwstydnych pomagierów decydował o losach 38- milionowego narodu jako wspólnoty i o losach każdego obywatela osobno. Czy to jest normalne?

Człowiek, który w oszustwach i w oszczerstwach na trumnie brata dojechał do władzy, będzie oceniał, kto jest dobrym, a kto złym Polakiem?

Premier Morawiecki, bankier, milioner, mitoman i kłamca, będzie decydował, komu dać dobrze żyć, komu życie utrudnić, komu życie zgnoić?

Komunista, prokurator Stanu Wojennego, będzie najpierw wskazywał, następnie piętnował tych, których uzna za komunistów, choćby za to tylko, że się w Komunie urodzili?

Minister „Kultury Prawilnej” Gliński po wyborach i po konsultacji z prezesem spali niepolskie książki i niesłuszne filmy, zamknie za mało polskie, za mało propisowskie gazety, zlikwiduje bluźniercze teatry, ukróci bezhołowie artystów?

Pan prezes „od Wermachtu” Kurski scali w jedną wszystkie stacje telewizyjne, na razie te polskie, później europejskie i światowe. A te wszystkie festiwale, te konkursy, Oskary, Noble też Kaczyńskiemu załatwi, a jak nie, to napiętnuję?

.a na wyborach, a po wyborach…. Jak my Kaczyńskiemu będziemy dziękować?

 

Adam Czejgis.

 

 

 

Please follow and like us:
error

1 thought on “Co nam obiecał Kaczyński?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *