Czynem i myślom zwyciężymy!

Prezes Jarosław Kaczyński – Przyszło mi zakończyć tom Konwencję, tom Konferencję, chociaż można powiedzić, że … żal!

Chór Nabuzowanych Szerszeni – bzy bzy bzy, tak tak tak, bzy bzy bzy …. 

PJK – Ale przede wszystkiem … chciałem … zwrócić pajstwa uwagę na coś, co by można określić jako pewien sposób uprawiania polityki. Takich konferencji było wiele, było dużo, było bardzo dużo.

CNS – … do bólu, od cholery, kupa, od metra, od pyty, stonka, szarańcza, stado, wataha, profuzja, panoptikum i … po szyję.

PJK – I wypada prosze pajstwa zapytać, zapytać Polaków, jaka forma uprawiania polityki… jest lepsza ? Czy ta, co my stosujemy, dyskutujonc, realizujonc programy? Czy ta, która opiera sie na emocjach, głównie na negatywnych emocjach?

CNS – … woda z mózgu, z gęby ścierka, kot wykręcony ogonem, konfabulacja, mistyfikacja i … depilacja.

PJK – Ten pierszy model jest nieporównanie lepszy … i choć nie jest mojom rolom wspieranie opozycji, można powiedzić, że w najmniejszym stopniu – pozwole sobie zwrócić się do opozycji, żeby ten problem przemyślała.

PJK – Będziemy szli tom drogom, będziemy prowadzili polityke merytorycznom, przemyślanom, opartom o wiedzę. I sondze, że kiedyś historycy zauważom . Musimy iś tom drogom! Musimy w tych wyborach odnieś zwycięstwo, które pozwoli ten czas podczymać! Zwyciężymy czynem i myślom, myślom i czynem.

CNS – Z kulturom, z honorem i z godnościom osobistom – amen.

Farmazony PJK z nasłuchu Anny Izabeli Nowak.

Echa, Adam Czejgis.

Wolne Miasto Płock.  

 

 

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *