Dziękuję Ci PiS-ie

    Dziękuję Ci, prezesie Łokietku Najlepszy, któryś to spod pierzyny jak z jaskini raczył się wyrwać, któryś kraj wyzwolił, tron z ołtarzem scalił, przemoc zalegalizował – Średniowiecze przywrócił.

    Dziękuję Ci, PiS-ie i Tobie premierze Mateuszu Lepszy, za budżet zrównoważony dziękuję. Za oszczędności w wydawaniu pieniędzy naszych – szczególnie dziękuję: za długi szpitali (17,5 miliarda zł), za wielomiesięczne kolejki do lekarzy, za armagedon na SOR-ach, za brak leków, za skrócenie życia Polaków – dla budżetu, dla władzy – dziękuję Ci, PiS-ie.

    Za systemowe gnojenie zawodu nauczyciela, za wydatne ograniczenie dostępu do wiedzy dla młodych Polaków i za związane z tym oszczędności – dziękuję Ci, PiS-ie.

    Za biedę, za gehennę niepokornych niepełnosprawnych oplutych i oszukanych dla dobra PiS-u – dziękuję Ci, PiS-ie.

    Specjalne podziękowania składam Wam: prezesie Łokietku, premierze Lepszy i ministrze Hejtowniku, za modelowe rozpieprzenie Wymiaru Sprawiedliwości. Bo jak najszybsze zastąpienie (tak kosztownych dla budżetu) Sądów w Polsce przez, dajmy na to, partyjne kolegia PiS pracujące pół-społecznie, bez wątpienia, przyniosą Wam oszczędności pieniędzy i czasu nie do przecenienia, a i nieuchronność kary, a także pewność „sprawiedliwego” wyroku będą dla PiS-u bezcenne. Suweren się ucieszy i przy wyborach podziękuje. A jak podziękowania będą niedostateczne, to się wyniku wyborów nie opublikuje. I będą mogli Wam skoczyć….

    Dziękuję Ci, PiS-ie i Tobie prezydencie Niezłomny, za skuteczne rozbrajanie Wojska Polskiego. Poza tym, że można było zaoszczędzoną kasę przeznaczyć na zakup super nowoczesnych taksówek powietrznych dla PiS-u i PiS-owi miłych, to postępujące rozbrojenie armii skutkować niechybnie może rozbrojeniem w skali światowej i nastaniem nowej ery pokoju i wiecznej szczęśliwości. A tak silny wpływ Polski na politykę światową możliwy jest tylko dzięki wstawaniu PiS z kolan. I nieważne, że jeszcze nie wstaliście. Ważne, jak pięknie wstajecie. Dziękuję Ci, PiS-ie.

    Dziękuję Ci, PiS-ie, za budżet zrównoważony przez oszczędności na życiu, na zdrowiu, na bezpieczeństwie i na pomyślności  obywateli. A w szczególności (jako emeryt) dziękuję z nieuwzględnienie w owym budżecie 10 miliardów zł na trzynastą emeryturę. Rozumiem, że dobro prezesa Łokietka i całego PiS więcej nad moje dobro stoją i obiecuję, że już wkrótce, o wiele bardziej wymownie, Waszej władzy podziękuję, a wyniki tego dziękowania bardzo dokładnie mimo wszystko sprawdzę.

 

Adam Czejgis

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *