Kto się boi smutnych panów?

 

 

  • Czy jeszcze jesteś Polaku wolnym człowiekiem?
  • Czy to, że nie dajesz się zastraszyć, że wierzysz w sprawiedliwość, że nie czynisz nic wbrew prawu, że nie robisz nic przeciw Polsce, czy daje to Ci poczucie wolności, poczucie bezpieczeństwa?
  • Czy to, że robisz wszystko dla Polski i z całych sił przeciwstawiasz się galopującej bolszewizacji ojczyzny, nie jest w Polsce powodem zagrożeń dla Twoich wolności?
  • Czy mimo niespotykanych w ostatnim trzydziestoleciu obfitości afer, kłamstw na samych szczytach pisowskiej władzy wierzysz jeszcze w pokojowe i zgodne z prawem UE rozwiązywanie przez PiS polskich problemów?Czy wierzysz, że wciąż postępujące w Polsce uzależnianie Sądownictwa od władzy wykonawczej da się pogodzić z dalszym członkostwem Polski w Unii Europejskiej?
  • Czy zdajesz sobie sprawę, że Kaczyński i Ziobro, Duda, Morawiecki i inni …, żeby zapewnić sobie bezkarność za działania niezgodne z Konstytucją RP (na którą przysięgali), zmuszeni będą dokończyć przejmowanie kontroli nad każdym sądem w Polsce?
  • Czy wiesz, że to będzie musiało skutkować twardym Polexitem i każdy Polak dorosły, i każde dziecko za to zapłacą.? Czy już znasz cenę? Czy Kaczyński powiedział Ci już, jaką biedę, jaką wolność putinowską PiS nam montuje?

Jeśli szczerze odpowiesz sobie na takie pytania, zobaczymy się pod Sądami – jeśli jeszcze nie dziś, to już jutro. Bo za miesiąc może już być za późno. A za rok, Sądu może już tam nie być.

 

Adam Czejgis.

 

 

 

 

 

 

Please follow and like us:
error

1 thought on “Kto się boi smutnych panów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *