My mamy na kogo głosować

Katarzyna Kwarcińska Kulis miejsce 13 na liście nr 5, to skromność i pokora, których ze świecą szukać u współczesnych polskich polityków. To odwaga i pracowitość, mądrość i wiarygodność, to dobry ciepły człowiek, któremu się jeszcze chce.

Katarzyna Kwarcińska Kulis, Ukończyła fizykę na Uniwersytecie Wrocławskim i MBA na Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie. Jest menadżerem, razem z mężem prowadzą biuro inżynierskie. Jest matką dwojga dzieci, jej pasją jest rodzina i Płock, i Mazowsze, i Polska, dla której miłości i pracy – z dumą i z przyjemnością – uczy swoje dzieci.

Katarzyna Kwarcińska Kulis drogę polityczną rozpoczęła, współtworząc struktury partii Nowoczesna w Płocku. To jest Ktoś, kto gwarantuje swoją postawą, że w ramach programu Koalicji Obywatelskiej będzie chciała i potrafiła przywrócić normalność, zbudować lepszą Polskę.

Katarzyna Kwarcińska Kulis miejsce 13 na liście nr. 5, jest zawsze tam gdzie być powinna, tam gdzie trzeba wyraźnie się zdeklarować , gdzie potrzeba i odwagi, empatii i troski, żeby upomnieć się o ludzką godność, o prawa obywatelskie – o normalność.

  • Edukacja dla wsparcia najzdolniejszych dzieci.
  • Rozwój nowoczesnych przedsiębiorstw i krajowej przedsiębiorczości.
  • Unowocześnienie opieki zdrowotnej.

To są główne punkty z

PROGRAMU KATARZYNY KWARCIŃSKIEJ KULIS.

My tu na Mazowszu mamy na kogo głosować:

WYBIERAMY DOBRZE – WYBIERAMY NORMALNOŚĆ.

KOALICJA OBYWATELSKA Miejsce 13 na liście nr 5.

WOLNE MIASTO PŁOCK

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *