Orędzie – co powiedział i czego nie powiedział Andrzej Duda.

Prezydent Andrzej Duda do narodu wygłosił orędzie. O sukcesie i o bezpieczeństwie Rzeczypospolitej Polskiej w 2020 r nadawał. Co według prezydenta będzie możliwe tylko dzięki znakomitej polityce PiS i pod warunkiem drugiej kadencji enuncjującego Andrzeja Dudy. To Andrzej Duda bez wstydu i bez refleksji opowiedział nam pięknie o tym jak było wspaniale i jak będzie wspaniale. Bo Kaczyński jest wspaniały, bo Duda jest wspaniały. I to oni postawią na swoim mimo parszywego Zachodu, ciapatego Południa, kłamliwego Wschodu i wrednej Północy.

Bo jakby ktoś coś złego, to na pewno nie rząd. Wprawdzie to ludzie od nich kradną ale pewnie dlatego, że muszą, poza tym się dzielą. Nie szkodzi, że wszyscy wiedzą, że PiS kłamie, jak robi to bez wątpienia dla wyższego dobra, bo oni dobrzy są , Polacy są, katolicy są.

Drodzy Rodacy, szanowne Państwo” „ Energia” ambicja i zapał Polaków…” tu powiedział pan prawdę, panie prezydencie. Ale równie ważne jest (o czym pan nie wspomniałeś) że wysokie tempo wzrostu gospodarczego w Polsce, to od lat głównie konsumpcja. A nowoczesne rozwiązaniach i inwestycje, o których pan mówisz, to jak dotąd tylko pobożne życzenia w obecnych warunkach nie do spełnienia.

Szkoda też, że nie powiedziałeś pan, jak to jest, że od ruskiego węgla PiS Polskę uzależnia, a mimo tego pan prezydent szanowny suwerena zapewnia o zielonej energii, o czystej wodzie i czystym powietrzu ? – K…….. O Rosji to pan nawet nie wspomniałeś, nie ta liga, czy komunikacja z KC na Nowogrodzkiej zawiodła?

W 2020 r. niepodległa Polska w zjednoczonej Europie, sprawnie rządzona, będzie umacniała swoją pozycję.” powiedział Andrzej Duda.

To nieprawda i prezydent to wie i ludzie wiedzą. Ale Andrzej Duda kit nam wciska, bo kłamać może, bo kłamać musi.

W 2020 r. niepodległa Polska rządzona autorytarnie i niepraworządnie, dzięki Andrzejowi Dudzie stanie się pariasem Europy, pozycja Polski w Zjednoczonej Europie przebije dno.

To Andrzej Duda wspólnie z PiS-em krok po kroku wyprowadza Polskę z Unii Europejskiej. To Andrzej Duda sprowadził urząd Prezydenta RP do roli bezwolnego narzędzia w rękach prezesa Kaczyńskiego i ministra Ziobry. To Andrzej Duda odpowiedzialny jest za niekonstytucyjne „ustawy sądowe”, których celem jest podporządkowanie Sądów i Sędziów aktualnie rządzącej partii politycznej. To Andrzej Duda, który przysięgał być strażnikiem Konstytucji, wielokrotnie, tę Konstytucję złamał.

Ale Andrzej Duda nie czuję się z tych powodów osłabiony i nie jest mu wstyd.

Andrzej Duda podskakuje, tańczy, śpiewa, rączki ściska. Andrzej Duda krzyczy, poucza, żywi, broni, i straszy i śmieszy…. Andrzej Duda kłania się i podpisuje, kłania się, szusuje i podpisuje……

Adam Czejgis.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *