Panie Dudo!

 

Panie Dudo, im więcej Pan krzyczysz, im więcej się nadymasz, tym mniej Pana słychać, tym mniejszy Pan jesteś. Pocisz się Pan i lepisz, to widać i czuć.

Dnia 5 grudnia 2019 roku dokończyłeś dzieła, zaorałeś Pan Trybunał Konstytucyjny, przekazałeś go największym destruktorom porządku prawnego w Polsce. Przekazałeś Polskę Piotrowiczom, Pawłowiczom, Przyłębskim, Muszyńskim, Banasiom…. Oddałeś Pan los moich dzieci i wnuków w ręce prokuratora stanu wojennego, w paluszki pierwszej hejterki RP, w szpony pazernych służb i krętaczy.

Bo Kaczyński kazał, bo reelekcję i bezkarność obiecał? I Pan mu uwierzyłeś? Tyle Pan Panie Dudo dla nich wszystkich znaczysz, co pański długopis i resztki Urzędu, które z łaski Panu zostawili.

To Pan przyczyniłeś się do tego, że teraz komunista Piotrowicz,nacjonalistka Pawłowicz, agenci, nienawistnicy i cwaniacy będą decydowali, co jest w Polsce prawem, co wyrokiem i oni (Pan to wie i ja to wiem) nie zawahają się wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej sami z siebie lub tylko dlatego, że Kaczyński, Morawiecki, albo Ziobro ich o to poproszą (o Panu nie wspomniałem, aż tyle to dla nich nie znaczysz).

I nie mów Pan, że to zrobiłeś dla Polski, że to z miłości do ojczyzny. Panie Dudo, władzę Pan pokochałeś i strach, że ją stracisz rozum Ci odbiera. A najsmutniejsze dla Pana jest to, że sądzisz, iż walczysz o władzę , której już od dawna nie masz. Panie Dudo, walczysz tylko o własne przetrwanie i jak zając udający wilka przywiązany do płotu na Nowogrodzkiej obszczekujesz Polaków. I jeżysz się ze strachu i lepisz się ze strachu, i to właśnie widać i czuć.

A Polska, a Polacy? Raz się schowasz, raz nawrzeszczysz, to się wzruszysz, to nakłamiesz i jakoś to będzie? Panie Dudo, bądź Pan pewny, że Polska, że Polacy nigdy Panu nie zapomną publicznej błazenady, dzielenia na sorty i obrażania obywateli . I bądź Pan pewny, że już wkrótce ocenią właściwie marność i szkodliwość pańskiej udawanej władzy, które (trzeba przyznać dowcipnie) nazwałeś Pan niezłomnością.

Adam Czejgis.

 

Please follow and like us:
error

3 thoughts on “Panie Dudo!

  • Ściskam Panu rękę z wdzięcznością i w podziękowaniu….Są jeszcze ludzie zdecydowani i odważni,jak Pan,dziękuję,że ma Pan odwagę napisać dosadnie o tej “marionetce” u szczytu….obludne ,łajdackie szumowiny u koryta trzeba napiętnowac i zrzucić z piedestalów….może też uda się Ciemnogrodowi otworzyć oczy??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *