Panie Kaczyński, i kto tu jest kanalią?

Największa afera trzeciej RP to nie „Skoki” nie „Amber Gold”. Największą i najtragiczniejszą w skutkach dla Polaków jest afera „Smoleńska”. A pierwszym odpowiedzialnym (nie za katastrofę) za „Oszustwo Smoleńskie” jest prezes Jarosław Kaczyński.

To Jarosław Kaczyński, rękami Macierewicza, Rydzyka, Klubów Gazety Polskiej i wielu innych prawicowych polityków i dziennikarzy, dla własnych politycznych i materialnych korzyści firmował przemysł oszczerstw, pomówień niepopartych nawet cieniem dowodów oskarżeń, o zamordowanie 96 osób, w tym brata, Prezydenta RP. Te wielkie “Oszustwa Smoleńskie”, te bezwzględne wykorzystanie narodowej tragedii do oszczerczej kampanii politycznej pozwoliły PiS-owi – którego notowania w 2010 r dramatycznie spadały – najpierw odzyskać wpływy, później zdobyć władzę.

Przez 5 lat do wyborów w 2015 roku, a i później, w kontrze do oficjalnych prawnych i naukowych ustaleń przyczyn katastrofy smoleńskiej, dla zdobycia władzy dla PiS i prezesa Kaczyńskiego wymyślono nieskończoną liczbę spiskowych teorii mających udowodnić zamach w Smoleńsku i wskazać przeciwników politycznych jako zamachowców.

Już w lecie 2010 wodę spływającą na płytę lotniska po myciu samolotu Macierewicz przemienił w wyciek paliwa i grzmiał, że celowo nie poinformowano o tym fakcie pilotów. A we wrześniu tego samego roku poinformował Polaków o dobijaniu rannych, którzy przeżyli katastrofę.

W październiku 2010 pseudo eksperci opłacani przez partię prezesa Kaczyńskiego wymyślili, że na rozkaz centrali moskiewskiej po celowym wprowadzeniu pilotów na złą ścieżkę podejścia do lądowania oślepiono ich tajemniczym błyskiem. A rząd D. Tuska oskarżono, że miał na to dowody i nie poinformował o tym „fakcie”.

Oczywiście na poparcie tych idiotyzmów nie przedstawiono żadnych dowodów, a mimo tego w mediach – także tych przedstawiających się dzisiaj jako wolne, demokratyczne i prawdomówne – huczało od dyskusji, od dywagacji – a to, że trzeba sprawdzić, że wszystko jest możliwe, że słońce kręci się wokół Ziemi itp. I to pan, prezesie Kaczyński, rozkręcił te szaleństwo, to pan tym szaleństwem dowodził

Szaleństwo Smoleńskie” Kto w zamach nie wierzy jest wrogiem Polski, jest agentem Rosji. Kto w zamach nie wierzy ten nie wierzy w Boga, ten nie jest Polakiem.

Rok po tragedii, kiedy już bełkot o paliwie, o dobijaniu rannych, o sowieckim błysku i winie Tuska przestał publikę interesować, wymyślono sztuczną mgłę i hel rozpylany nad smoleńskim lotniskiem. I tak już do wyborów w 2015 r – w kolejności :

Czerwiec 2011 r. „biała księga” i „obezwładnienie samolotu” – luty 2012 r. awaria silników – kwiecień 2012 r. dwa wybuchy i żelazna brzoza – 2013 r. „żelazne dowody”, parówka i puszka po coli – kwiecień 2014 r. kierowany bezpośrednio przeciw prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu „wybuch w salonce” – w 2015 r ładunek umieszczono na skrzydle. A wszystko to oczywiście wina PO. Wolne media nie zaprzeczały i nie potwierdzały.

Przez te wszystkie lata oszustw i oszczerstw, każdego 10-ego dnia miesiąca, prezes Jarosław Kaczyński właził (symbolicznie) na trumnę brata bliźniaka i dochodził do prawdy przez kłamstwo, potwarz i nienawiść..

Nie łudźcie się, że człowiek pokroju prezesa Kaczyńskiego, który nie waha się, żeby tragiczną śmierć jedynego brata wykorzystywać do zdobycia i utrzymania władzy, czyniąc to z taką pogardą dla faktów i okłamywanych ludzi, nie jest zdolny do każdego zła , bo jest. Człowiek zdolny do każdego zła, wspomagany przez całe rzesze podobnych mu cwaniaków i klakierów nieformalnie, ale bardzo realnie, rządzi Polską. Człowiek zdolny do każdego zła niszczy Polskę.

 

Adam Czejgis.

Please follow and like us:
error

4 thoughts on “Panie Kaczyński, i kto tu jest kanalią?

  • A co mamy myśleć o byłym premierze Donaldzie Tusku, który zachowywał się tak, jak gdyby rzeczywiście odpowiadał za tę katastrofę. Macierewicz robił co chciał, mówił, co chciał a właściwie to, co odpowiadało prezesowi. Tak, jakby w ogóle nie było rządu. Nie wiem, czy ówczesny premier tak bardzo bał się Kaczyńskiego, czy miał to wszystko gdzieś, bo walczył o wysoką funkcję w UE, ale faktem jest, że nie podjął walki o ukrócenie błazeństw, dotyczących katastrofy w Smoleńsku.

    • Czekano wtedy na ustalenia komisji. Co wiecej mozna było zrobić? Raport powstal, a to ze niezgodny z oczekiwaniami szczerbatego? Coz poradzic, ale jaka w tym wina Tuska? Nie potrafie tego powiązać. Tylko ludzie o wielkiej wyobrazni graniczacej z obłąkaniem potrafia powiazac Tuska z katastrofą.

  • Ja szczególnie zapamiętałem sobie postać obecnego min. kultury J. Sellina. W programie “Kropka nad i” w 2017 strofował red. Olejnik dystansującą się od nowego pomyslu z wybuchami w tupolewie. Wtedy Sellin wciskał Jej: ” Pani Redaktor, trzy wybuchy są juz obecnie naukowo udowodnione i to nie podlega dyskusji” Ten facio którego zrobiono wiceministrem od kultury nigdy z tego się nie wycował. To taki kliniczny przykład zakłamanego zaprzańca

  • Zgadzam sie z teza, ze PO, nie ukrocajac, w granicach kultury wpowiedzi, ale stanowczo tych kompletnych bzdur, a takze wolne media, nie komentujac i traktujac te bzdury jako Jedna z tez, nieswiadomie przyczynialy sie do legitymizacji bzdurnych tez i firmujacych je clownow z pisu i srodowisk tzw skrajnie prawicowych, umacniajac ich pozycje w oczach prostego wyborcy. Patrzcie teraz, ile skrupulow ma wobec Was PiS atakujac prymitywna, ordynarna propaganda z przeksztalconego bez pardonu we wlasna tube, machine do szczucia TVPis. Tuskowi i PO mam za zle brak jaj, stanowczosci i przewidywalnosci. Nawet jesli slowa jak zabezpiexzyliscie struktury demokratyczne przed rzadami PiSu padaly z ust tak ekscentrycznego czlowieka jak Palikot swiadczy to o tym, ze bylo widac, co sie swieci, co moze sie stac, Ostrzegali tez bardziej stonowani ludzie, jak Cimoszewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *