Paweł Adamowicz – zmarł!

fot: Aleksander Machowski.

Wołają: Milczmy, nie upolityczniajmy tej zbrodni!

Nie da się bardziej upolitycznić zbrodni dokonanej na polityku, z politycznych pobudek i poniekąd na zamówienie całej rzeszy prawicowych ekstremistów i ich rządowych protektorów.

Mowa miłości:absolutny establishment, łże-elity, ciemny lud, element animalny, ukryta opcja niemiecka, element antypatriotyczny, nie-naród polski, mający krępującą przeszłość, ci, którzy utracili władzę, przywileje i wpływy, ludzie finansowani przez żydowską finansjerę,ludzie, którzy mają niesprawne głowy, ludzie posiadający gen zdrady, nie naród polski, popiskujący, nie mający nic wspólnego z tradycyjnymi, polskimi wartościami, ludzie oderwani od koryta,  uprawiający politykę wstydu,”

Im groźniejszy bandyta, tym większym szacunkiem się cieszy wśród innych bandytów, podobnie złodziej – wśród złodziei, hejter – pośród hejterów … Jawni bandyci, złodzieje, hejterzy… swój podziw wyrażają publicznie. Złoczyńcy ukryci za narodem, za rasą, za religią, za kompleksami i „dobrymi chęciami” … ci złoczyńcy kąsają zza zasłony, na raty i nie mniej boleśnie. I wychodzą zza klawiatur na ulice, na marsze, na zadymy, na mecze, na koncerty i warczą i kąsają. A władza? Władza, albo ich nie widzi, albo wykorzystuje i usprawiedliwia – ile się da, dokąd się da.

Mowa miłości: „gestapowcy, obrońcy korupcji, gardzący polskością, dzicz, faszyści, komuniści i złodzieje, oszuści, kolaboranci, konfidenci, targowiczanie, zdrajcy, oprawcy z UB, gorszy sort, ubeckie wdowy, lewackie świnie, esbeki, hołota, zwyrodnialcy, koderaści, kodomici, ekoterroryści, element animalny, Targowica, łotry, lumpy polityczne, awanturnicy, bojówki KOD, mordy zdradzieckie, kanalie, establishment, lewaki, zdrajcy, ubeki, esbecy, UBywatele,  bolszewicy, grupa ludzi w Polsce, którzy nie cieszą się z tego, że Polska jest niepodległa, broniący „układu”, donosiciele,”

………..

kiedy mówisz słowo, bacz, abyś nie zabił
nie w tej chwili, lecz kiedyś, przez zdarzeń kolejność,
która od słowa do czynu powiedzie szaleńca
i głos twój w żelazo sztyletu zamieni

kiedy mówisz słowo, bacz, abyś nie umarł,
bo umiera ten, kto nienawidzi
tyle z niego bowiem dla świata pożytku,
ile z truchła do rowu rzuconego w nocy

kiedy mówisz słowo, bacz, abyś nie zgubił
tej kruszyny serca, którą w sobie nosisz
kiedy mówisz słowo, pomyśl, może jeszcze
uratować zdołasz siebie, mnie i innych”

napisał: Teodor Dwornikiewicz.

Mowa miłości: „szmalcownicy, bydło, swołocz, konfidenci, ścierwo ubeckie, folksdojcze, warchoły, hałastra, chuligani, ludzie pragnący, by Polska stała jak najniżej, otumanieni, depczący wszystko, co dla Polaków święte, ci, którzy utracili władzę, przywileje i wpływy, świnie, łajdaki, mendy, kreatury, ci, którzy stoją tam, gdzie stało ZOMO, ubeckie szmaty, resortowe dzieci. Lewactwo.”

Mówisz: Jestem Polakiem – nie Ty, w Polsce, o tym decydujesz.

Krzyczysz, że masz prawa! Niby masz, a nie masz – mówią – bo nie w „słusznej” sprawie. 

Która sprawa słuszna? – pytasz jak ten głupi.

– Bóg, Partia – Ci powiedzą. Bo oni Cię kochają – jeśli się kwalifikujesz.

Jesteś bezpieczny, bo Polska jest bezpieczna – oczywiście – do kiedy Cię nie zabiją..

Adam Czejgis.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *