Pierdut!

Szanowni Państwo, wielu z nas zastanawia się dlaczego mimo olbrzymiej liczby przekrętów i błędnych, ewidentnie szkodliwych dla Polski i Polaków, decyzji niemiłościwie nam rządzących, PiS-owi nie spada …? I choć suma niedorzeczności, śmieszności i szkodliwości działań „dobrej zmiany” przekroczyła punkt krytyczny bardziej niż znacznie i już dawno temu – to dlaczego jeszcze nie pierdyknęło, na czym ten cyrk jeszcze się trzyma?

Szanowni Państwo, kiedy jeden lekarz grozi nam, że jeśli natychmiast nie zmienimy trybu naszego życia, to wkrótce umrzemy, a drugi lekarz usilnie przekonuje nas, że wręcz przeciwnie, to którego lekarza wybierzemy? A kiedy jeszcze objawy toczącej nas choroby w codziennym rozgardiaszu są mało lub wcale niezauważalne, a zmiany mogą (choćby tylko teoretycznie) nieść za sobą ryzyko pogorszenia komfortu naszego życia – to którego lekarza częściej wybieramy?

Jeszcze nie pierdyknęło, ale nie ma odwołania – pierdyknie! Pierdyknie i to ze zwielokrotnioną siłą, a szkody będą, niestety, trwałe i dramatyczne. Prawie wszyscy to widzą, ale w większości albo bagatelizują, albo udają, że nie wiedzą, o co chodzi. A o taki to błogi letarg przed wejściem do „rzeźni” dba wszechobecna propaganda sukcesu rządu i miałkości opozycji, propaganda uprawiana przez usankcjonowanych fałszywym prawem cudotwórców i znachorów dziedzin wszelakich. I sondaże poparcia PiS stoją praktycznie w miejscu – w oczekiwaniu na wielkie Pierdut! I choć każda strona politycznej wojny czas, siłę i kierunek owego Pierdut widzą inaczej, to podobnie, tylko na zasadach bla bla bla, się do niego przygotowują.

Jak to zmienić? W obecnym stanie nie bardzo wiadomo. Można tylko mieć nadzieję, że uda się olbrzymie Bam rozłożyć na wiele bam bam bam mniejszych, które otworzą ludziom oczy na prawdziwy stan zdrowia ich i państwa polskiego, wolności, praworządności, finansów. Może wtedy podejmą właściwe leczenie.

Adam Czejgis.

 

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *