Prezesie Kaczyński, Stalin to miał lepiej

Wartości i zasady”, czyli kto PiS-u i KK nie popiera, ten mordę w kubeł, a jak nie, to na „Zgniły zachód” wy….alać. Bo jak już tą wyspą szczęśliwości zostaniemy, to tylko wpław albo o tyczce…

Bo nie ma moralności bez katolickości, bo nie ma lepszego nad prezesa kochanego. A Stalin to miał lepiej, on miał całą Syberię dla tych, co z jego świętą księgą „Krótki kurs historii WPK” się nie utożsamiali.

Program Kaczyńskiego, a i owszem, także jest najnowszym zmyśleniem historii, prostą dosadną odpowiedzą na nie daj Boże jakieś wątpliwości np. dziennikarzy. Syberii dla nich (tych malkontentów), niestety, nie ma i pewnie nie będzie, ale Ziobro i Kamiński są i coś w zamian wymyślą. Takie tam dziennikarskie związki pod egidą prezesa, takie tam samokrytyki już w programie zapisali, a jak trzeba, to w zależności od ciężkości grzechów karę odpowiednią wszystkim mącicielom wyznaczą.

Zapamiętaj suwerenie głupi – że wszystko, co w Polsce od 1945 r. do 2015 r. było, to złe było. Zapamiętaj, że komunizm i liberalizm to jedno i że to były czasy saskie oraz postkolonializm.

Zapamiętasz, to będzie czternastka, a jak nie… to w ryj.

Jedynie Kościół Katolicki i bracia Kaczyńscy byli jedyną ostoją narodu, a wszyscy inni to kanalie niemoralne, zdrajcy i sprzedawczyki na żołdzie Moskwy albo Brukseli. Poza Kościołem i Kaczyńskim jest tylko nihilizm, czyli nic, ani wartości, ani miłości, ani pieniędzy.

I zapamiętaj, kmiocie jeden, że to Zachód ze swoimi Genderami w rodzinę chce ci wleźć i z kasy oskubać i jedynie Kaczyński i Rydzyk zdołają cię ocalić.

Ksenofobi, rasiści, homofobi, prezes Kaczyński odrzuca ten liberalnie-komunistyczny wymysł, tę całą „poprawność polityczną”. Że to niby nie wolno mówić, co się naprawdę myśli, co się czuje. Wolność k… jest i możecie obrażać, wyzywać…, a i przyłożyć, jak trzeba – byleby tych co trzeba, byleby tym co trzeba. 

I tylko mi się tu nie konfederować, PiS popierać, a po wyborach w cywilne oddziały prewencyjne się was zaciągnie i przyjemność, a i kasa będzie.

A ta Unia, te ichnie komisarze, to niech się nie wpieprzają w nasze sprawy, bo Kaczyński sam wie, jak się rządzić. I jak trzeba będzie, to te Unię, taką jak teraz jest, zlikwiduje, PiS do Brukseli wprowadzi. Już nawet nowa nazwa dla UE jest – Eurorealizm Kaczyński będzie się nazywać.

 

Adam Czejgis.

 

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *