RYNEK EUROPA – zapraszamy!

W związku z majowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego stowarzyszenie Wolne Miasto Płock ma zaszczyt zaprosić wszystkie prodemokratyczne i proeuropejskie siły w mieście do współpracy w organizacji cyklu wydarzeń promujących unijne wartości: wolność, równość, demokrację, praworządność…, a także wnikające z przynależności do UE niewątpliwe korzyści materialne, geopolityczne i wizerunkowe dla państwa polskiego jako całości i dla każdego województwa, każdej gminy, miasta, wsi, dla każdej Polki, każdego Polaka w szczególności.

Planujemy, żeby w każdą niedzielę (z wyjątkiem Św. Wielkanocnych), począwszy od 7 kwietnia do ciszy wyborczej, na Starym Rynku o godz. 15:00 zorganizować “wiec-piknik” – Rynek Europa: mikrofon dla wszystkich współorganizatorów – informacje, refleksje, apele, muzyka…. Scenografia – transparenty, roll-upy, rysunki, flagi, chorągiewki, wiatraczki, balony… Ulotki i rekrutacja wolontariuszy. I inne ….

W biurze WMP przy ul. 3 maja 18 lok nr 5 (parter wejście bliżej ul. Padlewskiego) w poniedziałek 18-ego lutego 2019 r. o godz. 19:00 odbędzie się pierwsze zebranie organizacyjne. Wszystkich zainteresowanych prosimy o uczestnictwo.

Rok wyborczy 2019 to być lub nie być Polski w Unii Europejskiej, to być lub nie być dla wolnych Polek i wolnych Polaków.

Wolne Miasto Płock.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *