Towarzyszu prezesie Kaczyński.

Panie prezesie, walisz pan głupa, pańska mowa (07 IX 2019 r.) była także samo chora, jak i straszliwa. Pańskie fantazje o silnej nacjonalistycznej pseudo-katolickiej Polsce już się nam zdarzyły. Nacjonalizm był wówczas władzą ludu, religia – dialektyką, a Polska  – tylko na papierze, jak i dziś – była dziesiątą gospodarką Świata. A potem nasze pensje wzrosły najpierw do kilkudziesięciu tysięcy, później do setek tysięcy, by w apogeum osiągnąć miliony.

Chcesz pan, prezesie, budować państwo od podstaw, chcesz pan rządzić „prawdziwie” bez kontroli, inaczej niż Platforma, koniec zabawy pan ogłaszasz. Panie towarzyszu prezesie, neofito z wyrachowania, tak jak towarzysze: Piotrowicz, Kryże, Jasiński, Karski, Czabański … żeby zbudować państwo od podstaw, musisz  pan wpierw to państwo, które jest, do szczętu zrujnować, a zwolenników starego ładu zneutralizować. Do tego potrzebni są starzy wypróbowani towarzysze i wielu ambitnych gnojków, którym pazerność przysłania człowieczeństwo.

Jedziesz pan, towarzyszu prezesie, dawno już wymyślonym szlakiem, każdy rewolucjonista dyktator miał swoich “przeszczepieńców”, w większości mu wiernych, bo w pełni zależnych, bo bez powrotu… Lenin, wódz robotników i chłopów, intelektualista którego dzieła przed laty, prezesie towarzyszu, pan studiowałeś, też nie wahał się wyręczać szlachtą, inteligencją, a i popami „nawróconymi”, a nawet arystokratów zatrudniał: Dzierżyński, Łunczarski, Oppokow itp.

Doprowadziłeś pan do bezprawnego ułaskawienia przyjaciela Kamińskiego, by mógł bezkarnie opozycję szykanować, naród podsłuchiwać. Przejąłeś pan Trybunał Konstytucyjny, Ziobrę, całkowicie od pana zależnego, zrobiłeś Ministrem Sprawiedliwości i Prokuratorem Generalnym w jednym. Zrobiłeś pan czystki w prokuraturach i sądach. Za pomocą niekonstytucyjnego KRS próbowałeś pan przejąć i ubezwłasnowolnić Sąd Najwyższy. Zawładnąłeś pan mediami publicznymi, robiąc z nich własną tubę propagandową kłamliwą i oszczerczą wobec opozycji i absolutnie służalczą wobec pana, a z TVP INFO wylałeś gnojówkę do topienia nieprzychylnych i to wszystko całkowicie poza kontrolą obywateli, którzy jeszcze za to płacą.

Reasumując: narzędzia prawie wszystkie już masz, musisz tylko wygrać wybory, albo nie musisz…i możesz już Polskę pełną parą rozpieprzać, Tak czy siak, wygrasz, nie wygrasz, spróbujesz wynik wyborów zachachmęcić – wiedz pan, towarzyszu prezesie Kaczyński, że ci na to nie pozwolimy. Nie wiem, jaki będzie koniec twojego szaleństwa, twoich rządów chorych, tchórzliwych i nadzwyczaj dla Polski szkodliwych. Wiem, że ten koniec już wkrótce nastąpi i wiem, że jest on nieunikniony. I pan, towarzyszu prezesie Kaczyński, też już pewnie to wie.

Adam Czejgis.

Please follow and like us:
error

8 thoughts on “Towarzyszu prezesie Kaczyński.

  • Wiecie co gdzie by tylko nie spojrzeć czytam oszczerstwa obelgi chamstwo w telewizji to samo obrażanie nakłanianie do przemocy
    do obrażania innych, czy tego nauczyli was wasi rodzice czy wpagaki wam nienawiść fo bliźniego.To co robicie jest chore was trzeba leczyć n oddziale zamkniętym. Wstyd mi za was.Nie życzę nikomu z was by spotkało was nieszczęście i oczekiwali byście pomocy i nikt by wam nie pomógł a wręcz przeciwnie zostali byście ograbieni z godności z oczczędnosci z prawa do lokalu i wielu innych rzeczy.Ja wam odpowiem co jest grane weszło wam w krew to co robili z takimi jak wy za rządów platformy,wiecie jak było- obiecanki cacanki A głupiemu radość -PRAWDA W OCZY KOLE zgadza się?Będąc na państwowej pensji wieje rządzący mówili publicznie o podwyżkach o dodatkach szkoda tylko, że słowa obrączki w czyn ale do swoich kieszeni do swoich rodzin ,a zwykły KOWALSKI musiał obejść się smakiem i dostał ale fige z makiem.Jestem bezstronny nie jestem ani za lewicą ani za prawicą prawicą i szlak mnie trafia jak słyszę same kłamstwa z lewej strony tacy to oni do ludzi, pytam się co zostaliście za czasów PO no ja nic A przepracowałem 35 lat dla Ojczyzny jak ja to zawsze mówię i co mam obecnie z ROZCZAROWANIE nic więcej A obiecali publicznie w mediach ile to dostaną Ci na dole naj niej zarabiający.Hak przyszło do realizacji tych obietnic obrucili się D…..PĄ,do ludzi, co może tak nie było?.A pan Kwaśniewski były prezydent kurde jaki człowiek jest jednak naiwny co innego mówi co innego robi i my mamy wierzyć,że jest ok.To tak jak byście zostali z liścia w twarz A lewica powie, że to tylko przeciąg. Zresztą wędkę mnie możecie się nawet poza……jać byle by nie ucierpiały moje dzieci.Nie ręczę za siebie gdyby coś im się stało to tego kogoś wyciągnę z pod ziemi.

  • Dzisiejsza autoterapia jak rozumiem zaliczona? AntyPiS-owski seans nienawiści dokonany. Wierzę, że dobrze pan teraz zaśnie. Jutro jednak znów trudny będzie dzień – trzeba będzie jeszcze mocniej nienawidzić PiS-u.

  • B. Celnie. Wieje grozą. Cynizm i tupet z jakim min. Ziobro że swoją sforą chorych fanatyków robią
    miazgę w głowach jest porażający.Popieram walkę sędziów i zaangażowanie Senatu w obronie MOICH PRAW.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *