Udupienia Narodowe wreszcie legalne i pod kontrolą Państwa.

Radio Podciek podało:

W stolicy w budynku Szkoły Głównej Zidiocenia Wszechmocnego, minister Nadkultury I Dziewictwa Narodowego Witold Grząski na specjalnie zwołanej konferencji prasowej zakomunikował, że w nowej kadencji rząd łaskaw był podarować obywatelom całkiem nową Centralną Agencję Udupienia Samosądnego (CAUS).

A specjalny pełnomocnik rządu do spraw udupień państwowych min. Orczyk dodał, że CAUS podlegał będzie bezpośrednio pod  pod prezesa Jarogniewa, który już nikomu i niczemu nie podlega.

Dopytywany min. Orczyk zapewnił, że udupianie nie będzie dotyczyło indywidualnych obywateli, ich rodzin i gospodarstw domowych.

– Udupianie będzie bezbolesne, centralne i grupowe. Godne i narodowe udupianie przemysłowe pod przywództwem… i pod krzyżem – zarzekał się Orczyk.

Niestety, nawet w tak szacownym miejscu na oczach młodzieży jeszcze nie w pełni dorosłej do pełnego narodowego zidiocenia, nie obyło się bez skandalu. Przedstawiciel pewnego niepolskiego medium redaktor Helmut Fox oskarżył min. Grząskiego i min. Orczyka o kłamstwo. Potem powątpiewając głośno w konstytucyjność i bezbolesność udupiania grupowego, red. Fox nazwał ministrów przedupionymi osłami miernymi kocopołami i andronami na drucie.

Na koniec konferencji min. Grząski zapowiedział złożenie bezpośrednio do Prokuratora Indora zawiadomienia o popełnieniu zbrodni przez red. Foxa.  Zapewnił też, że złoży wniosek do prezesa, który niczemu i nikomu nie podlega, o indywidualne i bez znieczulenia udupienie rzeczonego zbrodniarza Foxa.

Red.Miał Koks.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *