„Unia won! Z Unii won!”

 

Piotrowicz, Pawłowicz, Duch – to oni od grudnia będą wyprowadzać Polskę z Unii Europejskiej. A jak to zrobić, to już prezes towarzysz Kaczyński z towarzyszem prokuratorem Piotrowiczem wymyślą, Pawłowicz zakrzyczy, Duch uzasadni, Kucharka ugotuje, Agent sprzeda.

Trybunał Sprawiedliwości UE w kolejnych wyrokach nie zostawi suchej nitki na pseudo reformach polskiego Wymiaru Sprawiedliwości.

Rząd premiera Morawieckiego może nawet łaskawie się z TSU zgodzić – ale nic nie zrobi, żeby szkodliwe zmiany choćby o cal cofnąć, praworządność przywrócić. Bo Trybunał Konstytucyjny – odpowiednio przez Ziobre zapytany – nie pozwoli. I rękami prokuratora Stanu Wojennego plus DZ Buldożerki, z Odkryciem kulinarnym tow. prezesa, z Agentem wszystkich wpływów i Duchami dobrych przodków powódów dostatecznie patriotycznych do polexitu tyle ile trzeba znajdzie.

Bo Polska to jest wielki dumny kraj i ma swój rząd, rządu sąd i tego sądu prawo z Kaczyńskim i z Jędraszewskim na czele. Unia won, z Unii won, a Suweren nich żre, niech się modli i się nie wpie..ala. Amen.

P.s. A jak to już Was tak naprawdę wku.wi, to zawsze można w Tuska, w Schetynę, w Kosiniaka albo w Biedronia czy Zandberga dla lepszego samopoczucia ponapier..alać. Innych winnych – także wśród kolegów, znajomych – do wyboru do koloru … „i hop szklankę piwa”.

Adam Czejgis.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *