Zapalmy Światło dla Sądów, zapalmy Światło dla Wolnej Polski.

FOT. Aleksander Machowski

Od ponad dwóch lat stajemy pod płockimi Sądami wciąż z tego samego powodu. Żądamy wolnych Sądów, bo Sądy, żeby być sprawiedliwe, muszą być wolne, wolne od wpływów polityków, wolne od nacisków polityków. Sądy, by być sprawiedliwe muszą być Sądami prawa i faktów, nie środkiem zaspokojenia aktualnych potrzeb władzy.

Brudna propaganda, obecnie rządzących, polegająca na dyskredytacji polskich sędziów i podważania ich kwalifikacji zawodowych i moralnych, przyczynia się w znacznym stopniu do rozzuchwalenia przestępców.

Jak wielu skazanych bandytów, oglądających w TVP Info zmanipulowane a i często kłamliwe informacje o rzekomej zgniliźnie „najwyższej kasty” jak wielu z nich utwierdza się w przekonaniu o niesprawiedliwości zasądzonej im kary i planuje zemstę? Nie da się ich policzyć, ale też nie da się zaprzeczyć, że tacy są i, że jest ich niemało.

Palimy światło dla Wolnych Sądów i żądamy państwa prawa i państwa prawdy. Żądamy Polski wolnej, równie sprawiedliwej dla wszystkich jej mieszkańców niezależnie od wiary, orientacji, rasy, poglądów…

Zapraszamy w niedzielę 3-ego lutego 2019 r. o godz. 19:00 na Plac Narutowicza w Płocku. Zapalmy Światło dla Sądów, zapalmy Światło dla Wolnej Polski.

Wolne Miasto Płock.

FOT. Aleksander Machowski

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *